KTO SME

Dovozom automobilov sa zaoberáme z dôvodu slabej ponuky kvalitných a preverených jazdených automobilov v SR. Naša práca je zároveň našim koníčkom a výsledkom tejto kombinácie je množstvo spokojných zákazníkov na celom území SR.

Naši zákazníci majú väčšinou jasnú predstavu o kvalitnom a spoľahlivom aute. Sme tu  pre zákazníkov, ktorí sú časovo príliš zaneprázdnení a očakávajú kompletné služby, aby sa nemuseli vôbec trápiť s prihlasovaním auta a ďalšími povinnosťami,všetko vybavíme do 7 dní aj vo Vašom okrese.

Radi poradíme  zákazníkom, ktorí nemajú dostatočné skúsenosti, prípadne vybavenie na preverenie kupovaného vozidla a neradi by svoje úspory investovali nesprávne.

PREDAJ

Ponúkame Vám predaj vozidiel zo zahraničia ale aj zo Slovenska, nami vybrané autá sú len po prvom majiteľovi a z dôvodu zvyšujúcich sa požiadaviek na emisné normy rok výroby u nás predávaných je od roku výroby  2008 /vrátane/smerom vyššie, nakoľko pri starších vozidlách je problém aj s overením reálne najazdených kilometrov,overením servisnej histórie a nehodových záznamov. Máme v ponuke niekedy aj staršie vozidlá pred rokom 2008 ale kompletne vyservisované a preverené ako technický stav, tak aj povlakovú vrstvu.

Veľmi neradi by sme predávali vozidlá, ktoré nevieme preveriť poriadne hlavne z dôvodov nereálnych kilometrov.Posúďte sami napríklad: vozidlo z roku 2003 ma na ukazovateľovi najazdených 170.000km a vozidlo z roku 2014 tiež 170.000km, podľa nášho profesionálneho názoru je to vozidlo z roku výroby 2003 nereálne a musí mať aspoň 350000km v skutočnosti,veď logické uvažovanie nepustí, lebo aj to si niekto kúpil ako nové a nemal ho predsa len v garáži a tešil sa z neho pohľadom…/niektoré sa nájdu aj také, ale asi len 5% s takýmto neprevereným vozidlom by ste mali len otvorenú kapotu v autoservise a pchali doňho nemalé finančné čiastky, z tohto dôvodu jeho kúpu neodporúčame a takéto vozidlá ani neponúkame, nevykupujeme.

Ponuka služieb

Okrem dovozu automobilov ponúkame aj ďalšie služby:

  • dovoz vozidiel z Európy
  • kompletné prihlasovanie vozidiel do evidencie v SR
  • zabezpečenie prehliadky a kontroly vozidiel v zmluvných odborných servisoch ako napríklad www.autoserviszvolen.sk
  • vykonanie kontroly originality – KO, STK, EK
  • zabezpečenie úradných prekladov
  • vybavenie zákonného a havarijného poistenia
  • financovanie – leasing a úver
  • odťah vozidiel v rámci celej európskej únie
  • preprava osôb na letiská,z letísk,pri poruche automobilu,individuál odvoz,dovoz v kvalitných SUV a MPV  vozidlách s profesionálnym šoférom
  • prenájom vozidiel – autopožičovňa

Ponúkame kvalitnú a bezpečnú prepravu osôb pohodlnými vozidlami triedy SUV a MPV, ak sa potrebujete dostať na letisko alebo  z letiska, zaviesť niekde do zahraničia, zo zahraničia v rámci SR, odtiahnúť aj pokazené poprípade havarované vozidlo tak nás neváhajte kontaktovať. Ponúkame aj služby osobného šoféra.